Licencja edukacyjna V-Ray

V-Ray Collection

Jedna licencja. Nieskończone możliwości.

Kup licencjęlubPobierz V-Ray
V-Ray Collection

V-Ray, Phoenix FD, Chaos Vantage, Chaos Cloud i VRscans w jednym pakiecie

Zyskaj natychmiastowy dostęp do 15 produktów Chaos na jednej licencji, dla wszystkich artystów i projektantów poszukujących twórczej wolności i elastyczności! V-Ray Collection daje pełną swobodę pracy z aplikacjami 3D, pozwala na tworzenie Twoich osobistych zestawień fotorealistycznych renderów, płynnej symulacji oraz eksploracji scen czasu rzeczywistego, które zastosujesz w każdym projekcie!

Uwolnij swoją pracę

Dowolne poruszanie się między aplikacjami 3D. Proste udostępnianie zawartości i łatwa praca z innymi.

Bądź zawsze na czasie

Natychmiastowy dostęp do aktualnych wersji i wykorzystanie najnowszych technologii.

Uprość ustawienia

Nie ma potrzeby żonglowania między wersjami i datami przydatności. Jedna licencja to najprostsze i najkorzystniejsze rozwiązanie.

V-Ray Collection

Najlepszy zestaw narzędzi do renderingu 3D i symulacji

Z V-Ray wyrenderujesz wszystko bez wyjątku

Rewolucyjne projekty. Poruszające opowieści. Sztuka jakiej świat jeszcze nie widział... Niezależnie od tego jaka jest Twoja wizja, V-Ray pomaga w powołaniu jej do życia. Twórz fotorealistyczne obrazy oraz animacje z wiodącym w branży silnikiem renderującym.

V-Ray Collection zawiera V-Ray do następujących aplikacji do projektowania i modelowania 3D: 3ds Max, Maya, SketchUp, Rhino, Revit, Modo, Cinema 4D, Unreal, Houdini, Nuke oraz Blender.


Używając Phoenix FD stworzysz dowolny rodzaj symulacji płynów.

Wystartuj rakietę. Zatop okręt. Roztop czekoladę! Albo nalej piwo z idealną pianką... Phoenix FD to wielofunkcyjne narzędzie do symulacji dynamiki płynów dla artystów. Tworzy realistyczne efekty płynów, takie jak: ogień, dym, ciecz, ocean, mgła oraz wiele innych. Szybka konfiguracja, wbudowane wstępne ustawienia oraz proste sterowanie z pewnością ułatwią Ci pracę.

Phoenix FD jest dostępny dla: Autodesk, 3dsMax oraz Maya.


NAJSZYBSZA DROGA DO WIZUALIZACJI W CZASIE RZECZYWISTYM.

Chaos Vantage naprawdę ułatwia życie jeśli chodzi o czas rzeczywisty. Przygotowanie sceny do działania w czasie rzeczywistym zabiera sporo pracy i jest skomplikowane, ale w Chaos Vantage to kwestia paru kliknięć. Nawet w przypadku produkcji bardzo szczegółowych scen, możesz eksplorować i działać w nich od razu.

Wykorzystuj niewiarygodnie realne materiały

Skorzystaj z perfekcyjnie zeskanowanych materiałów, których stworzenie mogłoby zabrać Ci długie godziny. Ponad 1000 materiałów z uwzględnieniem plastiku, metalu, skóry, a nawet wielowarstwowych lakierów samochodowych, które możesz wrzucić do swojego kolejnego projektu.

Renderuj wszystko w chmurze

Chaos Cloud to jedno-klikowe rozwiązanie renderujące. Jest tak proste jak wciśnięcie przycisku. To brak sprzętu komputerowego i wirtualnych maszyn, które trzeba konfigurować. Po prostu startujesz render, a Chaos Cloud zajmuje się resztą. V-Ray Collection uwzględnia 20 punktów kredytowych Chaos Cloud rocznie.

Polecane produkty