SketchUp projektowanie 3D dla architektury

Rhinoceros 7

Modeluj każdy kształt jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Kup licencjęlubWypróbuj
Nieograniczone narzędzia do modelowania 3D

NARZĘDZIA DO MODELOWANIA 3D

Rhino jest łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny i pozwala stworzyć dowolne kształty. Dlatego korzystają z niego dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. To program do modelowania 3D o najwyższej jakości za niezwykle niską cenę.

Wystarczy zacząć od rysunku, fotografii, modelu fizycznego lub tylko pomysłu - Rhino dostarczy narzędzi dla precyzyjnego wykonania projektu, by był gotowy do renderingu, animacji, analizy inżynieryjnej lub produkcji.


Zastosowanie Rhinoceros

Zastosowanie Rhinoceros

Rhino potrafi tworzyć, edytować, analizować, renderować, animować i przetwarzać krzywe, powierzchnie i bryły NURBS, nieograniczone w złożoności, stopniu i rozmiarze. Rhino obsługuje także siatki mesh i chmury punktów

Program wykorzystywany jest w wielu branżach, m.in. we wzornictwie przemysłowym, konstrukcjach statków morskich i powietrznych, architekturze, mechanice, projektowaniu biżuterii czy multimediach.


>Najważniejsze funkcje

Najważniejsze funkcje

  • Nieograniczone narzędzia do modelowania 3D w dowolnej formie. Modeluj dowolny kształt, jaki możesz sobie wyobrazić.
  • Dokładność w projektowaniu, prototypowaniu, inżynierii, analizie i produkcji.
  • Zgodność z pozostałym oprogramowaniem do projektowania, kreślenia, CAM, inżynierii, analizy, renderowania, animacji i ilustracji.
  • Odczytywanie i naprawa siatek i wymagających plików IGES.
  • Łatwość do opanowania i obsługi, pozwala skupić się na projektowaniu i wizualizacji bez rozpraszania się oprogramowaniem.
  • Szybki, nawet na zwykłym laptopie. Nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt.

Grasshopper

Grasshopper

Graficzny edytor algorytmów ściśle powiązany z Rhinoceros 7, umożliwiający programistom i projektantom opracowanie algorytmów generowania form bez pisania kodu.

Polecane produkty