SketchUp projektowanie 3D dla architektury

Rhinoceros 7

Modeluj każdy kształt jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Kup licencjęlubWypróbuj
Nieograniczone narzędzia do modelowania 3D

NARZĘDZIA DO MODELOWANIA 3D

Rhino jest łatwy w obsłudze, bardzo precyzyjny i pozwala stworzyć dowolne kształty. Właśnie dlatego korzystają z niego dziesiątki tysięcy projektantów, architektów, inżynierów, jubilerów i artystów. To program do modelowania 3D o najwyższej jakości dostępny za niezwykle niską cenę.

Wystarczy zacząć od rysunku, fotografii, modelu fizycznego lub samego pomysłu - Rhino dostarcza narzędzia do precyzyjnego wykonania każdego projektu. Przygotowuje go do renderingu, animacji, analizy inżynieryjnej lub produkcji.


Zastosowanie Rhinoceros

Zastosowanie Rhinoceros

Rhino potrafi tworzyć, edytować, analizować, renderować, animować, przetwarzać krzywe, powierzchnie i bryły NURBS, nieograniczone w stopniu swojej złożoności i rozmiarze. Rhino obsługuje także siatki mesh oraz chmury punktów.

Program wykorzystywany jest w wielu branżach, m.in. we wzornictwie przemysłowym, konstrukcjach statków morskich i powietrznych, architekturze, mechanice, projektowaniu biżuterii oraz multimediach.


>Najważniejsze funkcje

Najważniejsze funkcje

  • Nieograniczone narzędzia do modelowania 3D w dowolnej formie. Modeluj dowolny kształt, jaki możesz sobie wyobrazić.
  • Dokładność w projektowaniu, prototypowaniu, inżynierii, analizie i produkcji.
  • Zgodność z pozostałym oprogramowaniem do projektowania, kreślenia, CAM, inżynierii, analizy, renderowania, animacji i ilustracji.
  • Odczytywanie i naprawa siatek oraz wymagających plików IGES.
  • Łatwość opanowania i obsługi programu, pozwala skupić się na projektowaniu i wizualizacji bez rozpraszania się trudnym oprogramowaniem.
  • Do uruchomienia programu nie jest wymagany żaden specjalny sprzęt. Działa sprawnie nawet na zwykłym laptopie.

Grasshopper

Grasshopper

Graficzny edytor algorytmów ściśle powiązany z Rhinoceros 7, umożliwiający programistom i projektantom opracowanie algorytmów generowania form bez pisania kodu.

Polecane produkty