Rozszerzenia i wtyczki dla Rhinoceros 3D

Wtyczki dla Rhinoceros

Rozszerz funkcjonalność Rhinoceros za pomocą dodatków
i wtyczek dostosowanych do Twoich wymagań.

Kup licencjęlubPobierz Rhino

Rozszerzenia Rhinoceros

Rhino jest jednym z najlepszych narzędzi do odkrywania i opracowywania szerokiej gamy wzorów. Ogólne narzędzia do modelowania pozwalają na bardzo elastyczny sposób opracowania projektów w 3D. Dzięki bogatemu ekosystemowi wtyczek rozszerzysz funkcjonalność Rhino zyskując nowe możliwości modelowania, wizualizacji czy animacji.

Wtyczki dla Rhinoceros | Flamingo

Flamingo dla Rhino

Silnik renderujący wysokiej jakości, stworzonym z myślą o modelach Rhino 3D. Flamingo nXt zapewnia realistyczne wyniki poprzez symulację transportu światła w Twoim modelu. Pośrednie oświetlenie, a także złożone odbicia i załamania można łatwo włączyć do symulacji.

Wewnętrzne i zewnętrzne symulacje światła dziennego, oświetlenie oparte na obrazie HDR i wiele innych technik są obsługiwane przy minimalnych wymaganiach konfiguracyjnych.

W Flamingo znajduje się również biblioteka materiałów i efektów oraz specjalny generator roślin.

Kup licencjęlubPobierz Flamingo

Wtyczki dla Rhinoceros | Bongo

Bongo dla Rhino

Stwórz profesjonalne animacje z modelami Rhino 3D. Dzięki popularnym metodom zastosowanym w większości pakietów do animacji komputerowej 3D, będziesz mógł tworzyć animacje ruchowe, skalowanie oraz obrót obiektów.

Funkcja „przeciągnij i upuść” pozwala na bezpośrednią edycję animacji obiektów w oknie Rhino. Każdy silnik renderujący współpracujący z Rhino 3D umożliwia uzyskanie podglądu, który odbywa się w czasie rzeczywistym.

Bongo to rewelacyjne rozwiązanie animacyjne, które bez dodatkowych kosztów pozwoli zaprezentować Twoje projekty w ruchu.

Kup licencjęlubPobierz Bongo

Wtyczki dla Rhinoceros | Rhino Nest

RhinoNest

Optymalizuj pozycję i orientację obiektów względem arkusza materiału, z którego są wycinane. Optymalizacja każdego rodzaju geometrii pozwala na redukcję zużycia materiału.

Program znajduje zastosowanie m.in. w architekturze, rzeźbie, stolarstwie, meblarstwie, przemyśle obuwniczym, szklarskim i stoczniowym.

Kup licencjęlubPobierz Rhino Nest

Wtyczki dla Rhinoceros | Clayoo

Clayoo

Twórz w prosty i swobodny sposób modele skomplikowanych form przestrzennych z poziomu Rhinoceros. Modelowanie z Clayoo przypomina modelowanie ręczne, a nadawanie formie ostatecznego kształtu odbywa się za pomocą intuicyjnych narzędzi.

SUBD - za pomocą tego łatwego w użyciu narzędzia zgodnego z NURBS, stworzysz organiczne, złożone projekty, tak jakbyś modelował w glinie.

EMBOSS - Skorzystaj z technologii Emboss, aby projektować w 2D, tworzyć wektory i modelować relief w 3D. Dodaj teksturę i wytłocz swój projekt, tworząc cyfrową płaskorzeźbę bezpośrednio ze zdjęcia.

SCULPT - Clayoo Sculpt zawiera łatwe w użyciu narzędzia do cyfrowego rzeźbienia z poziomu Rhino. Technologia Sculpt pozwala również uzyskać zamkniętą siatkę za pomocą jednego kliknięcia!

Kup licencjęlubPobierz Clayoo