Szybkie renderowanie w chmurze | Chaos Cloud

CHAOS Cloud

Proste i inteligentne renderowanie w chmurze

Kup licencjęlubWypróbuj Chaos Cloud
Chaos Cloud

Proste, szybkie renderowanie w chmurze

Bezpośrednio z interfejsu użytkownika V-Ray

Przedstawiamy łatwą w obsłudze usługę renderingu w chmurze przeznaczoną dla artystów i projektantów. Bez konfiguracji sprzętu i wirtualnych urządzeń. Naciskasz start, a Chaos Cloud zajmuje się resztą.

Chaos Cloud | Rendering w chmurze dla każdego

Rendering w chmurze dla każdego

Teraz renderowanie w chmurze jest wbudowane w silniku V-Ray do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji . Jest tak proste, jak wciśnięcie klawisza.

Program automatycznie zajmie się wszystkim za Ciebie – od licencjonowania i załadowania Twoich scen, po uruchomienie wirtualnych urządzeń. Dzięki temu zyskasz na czasie!


Chaos Cloud | Zamień swój komputer w super-komputer

Zamień swój komputer w super-komputer

A gdybyś mógł renderować animację w czasie tak krótkim, jaki ten potrzebny do renderingu pojedynczego kadru? Teraz możesz!

Chaos Cloud daje Ci możliwość posiadania osobistego super-komputera. Dopasowuje się dla Ciebie do każdego zadania jakie masz do wykonania.


Chaos Cloud | Przykładowe sceny

Przykładowe sceny

Chcesz oszacować koszt swojej sceny i czas renderowania w chmurze? Zebraliśmy kilka przykładowych scen, które mogą Ci pomóc.
Zobacz przykładowe sceny

Cechy produktu

Funkcja Smart Sync

Chaos Cloud automatycznie załaduje wszystko co jest potrzebne do wykonania renderu. Za każdym razem kiedy zaktualizujesz swoją scenę, synchronizacji zostaną poddane jedynie zmienione dane. W ten sposób czas ładowania został sprowadzony do absolutnego minimum.

Zdalna kontrola

Dostosuj ustawienia dla swojego zadania w panelu ustawień Chaos Cloud, bez potrzeby ponownego dodawania sceny.

Podgląd na żywo

Obserwuj proces renderingu w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca i na dowolnym sprzęcie. Gdy tylko dodasz zadanie, możesz od razu śledzić rendering za pośrednictwem swojego komputera, tabletu, a nawet smartfona.

Inteligentne przechowywanie

Chaos Cloud przechowuje Twoje projekty w chmurze wraz z uwzględnieniem ustawień - wystarczy dodać je tylko raz.


Polecane produkty

Dlaczego warto korzystać z Chaos Cloude w projektowaniu wizualizacji? Podpowiadamy! 

Zacznij pracować w oparciu o zdalny rendering, który będzie odbywał się w chmurze za pośrednictwem usługi Chaos Cloude. Program do wizualizacji V-Ray pozostaje z nią kompatybilny, dzięki czemu za pomocą jednego kliknięcia możesz korzystać z szybkiego i prostego renderowania Twoich wizualizacji. Dostęp do renderowanego projektu uzyskasz nie tylko z poziomu komputera, ale również za pomocą urządzeń mobilnych. Rozwiązanie jest dedykowane wszystkim, którym zależy na uzyskaniu szybkich rezultatów w postaci wysokiej jakości wizualizacji, których sprawny rendering nie będzie zakłócał tempa pracy nad danym projektem.

Czym wyróżnia się Chaos Cloude? 

Proponowane rozwiązanie docenisz szczególnie przy projektach, które będą wymagały wielu zmian i poprawek. Każda edycja projektu i rendering z wykorzystaniem usługi Chaos Cloude w programie do wizualizacji V-Ray uruchamia analizowanie sceny. Działanie to skutkuje wysłaniem na chmurę renderującą tylko tych elementów, które faktycznie zostały zmodyfikowane bez konieczności wysyłania całości projektu.

Wśród cech Chaos Cloude podkreślonych przez jego dotychczasowych użytkowników znajdują się: 

- wygoda użytkowania - przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs również na urządzeniach mobilnych,
- szybkość działania - korzystanie z Chaos Cloude zdecydowanie przyspiesza codzienną pracę, przechowywanie konkretnych ustawień renderu w chmurze pozwala na ich wykorzystywanie również w kolejnych projektach, 
- dostęp do podglądu na żywo - gdziekolwiek jesteś i bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, możesz obserwować przebieg renderowania poszczególnych scen z projektu, 
- bezpieczeństwo - w transferze wszystkich plików trafiających do usługi Chaos Cloude stosowany jest protokół Transport Layer Security protocol (TLS), 
- Smart Sync - odpowiada za optymalizację przesyłania plików, co opiera się na ponownym wysyłąniu do chmury tylko tych elementów, które zostały w projekcie poddane modyfikacjom. 

Ile kosztuje usługa Chaos Cloude? 

Praca z wykorzystaniem renderingów obliczanych w chmurze jest rozliczana w oparciu o kredyty Chaos Cloude kupowane w pakietach. Możesz zdecydować się na inwestycję w 100, 500, 1000 lub 5000 kredytów, umożliwiających rendering V-Ray w Chaos Cloud. Jeżeli rendering w Chaos Cloude nie powiedzie się, to użytkownik otrzymuje zwrot kosztów. Aktualny cennik znajdziesz na naszej stronie powyżej.