Precyzyjny rendering złożonych scen | Chaos Vantage

CHAOS Vantage

Rozwijaj złożone sceny produkcyjne 3D
stworzone w programie do wizualizacji i śledź je w czasie rzeczywistym.

Wypróbuj Chaos Vantage
Chaos Vantage

PRECYZYJNY RENDERING GENEROWANY W CZASIE RZECZYWISTYM

Chaos Vantage (wcześniej Project Lavina) to rozszerzenie, które umożliwia rozwijanie nawet najbardziej złożonych scen produkcyjnych 3D z jednoczesnym śledzeniem ich w czasie rzeczywistym. Nie musisz już przeprowadzać długotrwałego konwertowania! Wystarczy, że przeciągniesz gotową już scenę z programu do wizualizacji V-Ray do Vantage i zaczniesz odkrywać jego możliwości. Istnieje również możliwość korzystania z bezpośredniego linku z poziomu 3ds Max, który może być używany jako okno poglądowe. Chaos Vantage wymaga procesora graficznego serii NVIDIA RTX.

Chaos Vantage Video

Cechy produktu

V-Ray | Zero ustawień i prosta nawigacja

ZERO USTAWIEŃ I PROSTA NAWIGACJA

Przeciągnij scenę do Chaos Vantage i rozpocznij pracę. W przeciwieństwie do reszty rozwiązań działających w czasie rzeczywistym, brak tu konieczności optymalizowania geometrii, oświetlenia czy zdejmowania map UV.

Steruj sceną podobnie jak w aplikacji 3D lub poruszaj się tak jakbyś grał w grę. Korzystaj z automatycznego wykrywania kolizji.


V-Ray | 100% jakośc śledzenia promieni

100% JAKOŚĆ ŚLEDZENIA PROMIENI

Dzięki pełnemu śledzeniu promieni i renderingowi w czasie rzeczywistym, Chaos Vantage korzysta z fizycznie poprawnych kamer, świateł, materiałów oraz globalnego oświetlenia i zapewnia najbardziej realistyczne rezultaty.

V-Ray | Szybka i prosta animacja

SZYBKA I PROSTA ANIMACJA

Możesz tworzyć, edytować i renderować animacje bezpośrednio z poziomu Chaos Vantage. Z łatwością wykonasz animacje pomiędzy kamerami, dodasz przejścia i ułożysz własne sekwencje w edytorze animacji.

V-Ray | Pora dnia zgodna z lokalizacją

PORA DNIA ZGODNA Z LOKALIZACJĄ

Szybkie i łatwe ustawianie pozycji słońca oraz barwy dla danej daty, czasu i lokalizacji to idealne rozwiązanie do wykonywania dokładnych testów oświetlenia.

V-Ray | Link podglądu na żywo

LINK PODGLĄDU NA ŻYWO

Bezpośredni link dostępny z poziomu 3ds Max’a pozwala uzyskać dostęp na żywo do każdej Twojej sceny. Wszelkie zmiany, które będziesz wykonywać w scenie 3ds Max, natychmiast pojawią się także w Chaos Vantage.

V-Ray | Wstępna integracja z Chaos Cosmos

WSTĘPNA INTEGRACJA Z CHAOS COSMOS

Pierwsza aktualizacja Chaos Vantage zapewnia wstępną integrację z Chaos Cosmos. Korzystaj z kolekcji wysokiej jakości ustawień 3D gotowych do renderingu, która umożliwia szybkie dodanie wiarygodnego otoczenia do Twoich scen.

Polecane produkty

Dlaczego warto pracować z Chaos Vantage przy renderingu fotorealistycznych wizualizacji? Poznaj 5 powodów! 

Program do projektowania 3D SketchUp to baza, która umożliwia dalsze kształtowanie wizualizacji projektu z wykorzystaniem szeregu innych oprogramowań. Jednym z ciekawszych jest Chaos Vantage. Nadaje się do renderingu w czasie rzeczywistym nie tylko przy niewielkich wizualizacjach, ale również podczas renderowania bardzo dużych scen. Jest to rozszerzenie, które współpracuje z programem do wizualizacji V-Ray skąd gotowe sceny są po prostu przenoszone do Vantage.  Poza standardowym renderingiem oprogramowanie umożliwia także pracę nad prostymi animacjami, które warto wykorzystać w atrakcyjnej prezentacji koncepcji projektów wnętrz, ogrodów, czy budynków przygotowywanych dla inwestorów. 

Po pierwsze prosta obsługa narzędzia 

Otwierając scenę w Chaos Vantage nie będziesz gubić się w setkach funkcji i ustawień. To proste rozszerzenie, które nie posiada wielu rozbudowanych narzędzi, które często posiadają inne rozwiązania wykorzystywane do renderingu scen w czasie rzeczywistym. 

Po drugie realistyczne wizualizacje wysokiej jakości

Pracując nad projektem z Chaos Vantage możesz być pewny, że finalny efekt oczaruje Twoich klientów. Podczas procesu renderowania poszczególnych scen rozszerzenie bazuje na fizycznie poprawnych ustawieniach świateł i kamer, co umożliwia uzyskanie jak najbardziej realistycznych efektów w wizualizacji. 

Po trzecie łatwe w przygotowaniu animacje projektów 

Chaos Vantage to narzędzie, z którym stworzysz profesjonalne animacje projektów bez większych nakładów pracy. Intuicyjny edytor animacji, umożliwia użytkownikowi sprawne wykonywanie przejść, cięć i edycji. W ten sposób zmieniasz dowolnie animacje, dążąc do finałowego efektu.  

Po czwarte ustawienie naturalnego oświetlenia 

Praca z Chaos Vantage daje projektantom możliwość dostosowania projektów do realnych pozycji słońca, odpowiadających danej godzinie i lokalizacji. W ten sposób każda wizualizacja ma szansę być jeszcze bardziej realistyczna. 

Po piąte integracja z biblioteką inteligentnych zasobów Chaos Cosmos 

Wielu elementów nie musisz projektować od zera, gdy masz pod ręką bibliotekę 3D Chaos Cosmos ze zbiorem szeregu inteligentnych zasobów cyfrowych. W pełni zintegrowana z Chaos Vantage, by jeszcze bardziej ułatwić przygotowywanie fotorealistycznych wizualizacji wnętrz, ogrodów, czy budynków. Dostępne modele są tutaj gotowe do renderowania bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań ze strony projektanta.