Szybkie renderowanie w chmurze | Chaos Cloud

CHAOS Cloud

Proste i inteligentne renderowanie w chmurze

Kup licencjęlubWypróbuj Chaos Cloud
Chaos Cloud

Proste, szybkie renderowanie w chmurze

Bezpośrednio z interfejsu użytkownika V-Ray

Przedstawiamy łatwą w obsłudze usługę renderingu w chmurze przeznaczoną dla artystów i projektantów. Bez konfiguracji sprzętu i wirtualnych urządzeń. Naciskasz start, a Chaos Cloud zajmuje się resztą.

Chaos Cloud | Rendering w chmurze dla każdego

Rendering w chmurze dla każdego

Teraz renderowanie w chmurze jest wbudowane w silniku V-Ray do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji . Jest tak proste, jak wciśnięcie klawisza.

Program automatycznie zajmie się wszystkim za Ciebie – od licencjonowania i załadowania Twoich scen, po uruchomienie wirtualnych urządzeń. Dzięki temu zyskasz na czasie!


Chaos Cloud | Zamień swój komputer w super-komputer

Zamień swój komputer w super-komputer

A gdybyś mógł renderować animację w czasie tak krótkim, jaki ten potrzebny do renderingu pojedynczego kadru? Teraz możesz!

Chaos Cloud daje Ci możliwość posiadania osobistego super-komputera. Dopasowuje się dla Ciebie do każdego zadania jakie masz do wykonania.


Chaos Cloud | Przykładowe sceny

Przykładowe sceny

Chcesz oszacować koszt swojej sceny i czas renderowania w chmurze? Zebraliśmy kilka przykładowych scen, które mogą Ci pomóc.
Zobacz przykładowe sceny

Cechy produktu

Funkcja Smart Sync

Chaos Cloud automatycznie załaduje wszystko co jest potrzebne do wykonania renderu. Za każdym razem kiedy zaktualizujesz swoją scenę, synchronizacji zostaną poddane jedynie zmienione dane. W ten sposób czas ładowania został sprowadzony do absolutnego minimum.

Zdalna kontrola

Dostosuj ustawienia dla swojego zadania w panelu ustawień Chaos Cloud, bez potrzeby ponownego dodawania sceny.

Podgląd na żywo

Obserwuj proces renderingu w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca i na dowolnym sprzęcie. Gdy tylko dodasz zadanie, możesz od razu śledzić rendering za pośrednictwem swojego komputera, tabletu, a nawet smartfona.

Inteligentne przechowywanie

Chaos Cloud przechowuje Twoje projekty w chmurze wraz z uwzględnieniem ustawień - wystarczy dodać je tylko raz.


Polecane produkty