KeyShot

KeyShot
Rendering 3D i animacje

Najszybsze i najłatwiejsze w obsłudze oprogramowanie do renderowania
w czasie rzeczywistym i animacji 3D dla systemów Windows i Mac.

Kup licencjęlubPobierz Keyshot

Niezwykłe wizualizacje

KeyShot zapewnia renderowanie 3D w czasie rzeczywistym, które natychmiast wyświetla wyniki i skraca czas tworzenia realistycznych wizualizacji produktu. Program KeyShot cieszy się zaufaniem ze względu na szybkość, łatwość obsługi, dokładne materiały i zaawansowane możliwości edycji materiałów.

Przekazuj swoje pomysły w łatwiejszy sposób, wydajniej sprawdzaj koncepcje projektowe i szybciej dostarczaj oszałamiające wizualizacje.


Samodzielna aplikacja

KeyShot to samodzielna aplikacja do renderowania i animacji 3D, która działa równolegle z aplikacją do modelowania 3D. Zamiast umieszczać KeyShot w oprogramowaniu do modelowania 3D, zapewniamy bardziej elastyczne podejście z trzema poziomami integracji do importowania i renderowania projektu.

Wymiana danych

KeyShot zawiera natywną obsługę ponad 30 wiodących formatów plików 3D. Darmowe wtyczki oferują ładowanie jednym kliknięciem, podczas gdy LiveLinking utrzymuje synchronizację projektu między aplikacjami. KeyShot współpracuje z wiodącymi programami na rynku, m.in. ze SketchUp, 3DS Max, Rhino, SolidWorks, Geomagic Design, SolidEdge, CATIA i wieloma innymi.

Skup się na projektowaniu

Każdy, kto zajmuje się danymi 3D, może osiągnąć fotograficzne rezultaty w ciągu kilku minut od otwarcia aplikacji. KeyShot zapewnia głębię funkcjonalności, aby zaspokoić potrzeby najbardziej zaawansowanego użytkownika. A dzięki dobrze zaprojektowanemu i przemyślanemu interfejsowi użytkownika, nawet zaawansowane narzędzia są łatwe do nauczenia i używania.

Szybka prezentacja

KeyShot zapewnia wizualną szybkość i zwinność w całym procesie projektowania produktu, z najszerszą obsługą formatu plików 3D dla płynnego przepływu pracy od koncepcji do produktu końcowego.

Pełna moc obliczeniowa

KeyShot zapewnia moc i możliwość wykorzystania wszystkich rdzeni procesora CPU lub procesorów graficznych NVIDIA do renderowania oraz możliwość skalowania liniowego w celu uzyskania niezrównanej wydajności.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z systemu Windows i Mac, KeyShot będzie działać na prawie każdym komputerze stacjonarnym lub laptopie od razu po wyjęciu z pudełka.


Wysoki realizm

Materiały KeyShot wykraczają poza fizyczny wygląd, zapewniając naukowo dokładne właściwości dla najwyższej jakości obrazu. Użyj gotowego zestawu, materiału od dostawców zewnętrznych lub stwórz własny. Każdy materiał można modyfikować, kolorować i teksturować, pokazując każdą zmianę w czasie rzeczywistym, aby zapewnić idealne materiały dla Twojej sceny.

Odpowiednie oświetlenie

KeyShot zapewnia zaawansowane możliwości oświetlenia, które tworzą najdokładniejsze oświetlenie dla prostych zdjęć studyjnych lub najbardziej złożonego oświetlenia wnętrz. Silnik renderujący zawiera najbardziej zaawansowane algorytmy oświetlenia, całkowicie zmieniające możliwości wizualizacji przestrzeni wewnętrznych.

Natychmiastowe wyniki

KeyShot to renderowanie w czasie rzeczywistym. Każda zmiana od materiału i oświetlenia po kamery i animację jest natychmiast widoczna podczas pracy aktualizowana i pozwala ocenić wynik w ciągu kilku sekund.

Bez przełączania się między trybami renderowania, bez nieskończonego czekania, aby zobaczyć jak, będzie wyglądać ostateczna wizualizacja. Po prostu usiądź i pozwól ostatecznemu obrazowi wyświetlić się przed Twoimi oczami.


Animacje w KeyShot PRO

KeyShot Animation dostępny w KeyShot PRO to najszybszy sposób tworzenia animowanych wizualizacji modeli 3D. Szybko animuj modele, elementy, kamery i nie tylko bez skomplikowanych zestawów narzędzi. KeyShot Animation umożliwia tworzenie, oświetlanie i dostosowywanie animacji w czasie rzeczywistym podczas jej tworzenia.
  • Sprawdź swój projekt pod każdym kątem.
  • Pokaż co potrafi Twój produkt.
  • Zaprezentuj jego elementy składowe.

Polecane produkty