Licencja edukacyjna V-Ray

CHAOS VANTAGE

Rozwijaj złożone sceny produkcyjne 3D i śledź je w czasie rzeczywistym

Kup licencjęlubWypróbuj Chaos Vantage
Chaos Vantage

PRECYZYJNY RENDERING GENEROWANY W CZASIE RZECZYWISTYM

Chaos Vantage (wcześniej Project Lavina) to rozszerzenie, które umożliwia rozwijanie nawet najbardziej złożonych scen produkcyjnych 3D z jednoczesnym śledzeniem ich w czasie rzeczywistym. Nie musisz już przeprowadzać długotrwałego konwertowania! Wystarczy, że przeciągniesz gotową już scenę V-Ray do Vantage i zaczniesz odkrywać jego możliwości. Istnieje również możliwość korzystania z bezpośredniego linku z poziomu 3ds Max, który może być używany jako okno poglądowe. Chaos Vantage wymaga procesora graficznego serii NVIDIA RTX.

Chaos Vantage Video

Cechy produktu

ZERO USTAWIEŃ I PROSTA NAWIGACJA

Przeciągnij scenę do Chaos Vantage i rozpocznij pracę. W przeciwieństwie do reszty rozwiązań działających w czasie rzeczywistym, brak tu konieczności optymalizowania geometrii, oświetlenia czy zdejmowania map UV.

Steruj sceną podobnie jak w aplikacji 3D lub poruszaj się tak jakbyś grał w grę. Korzystaj z automatycznego wykrywania kolizji.


100% JAKOŚĆ ŚLEDZENIA PROMIENI

Dzięki pełnemu śledzeniu promieni i renderingowi w czasie rzeczywistym, Chaos Vantage korzysta z fizycznie poprawnych kamer, świateł, materiałów oraz globalnego oświetlenia i zapewnia najbardziej realistyczne rezultaty.

SZYBKA I PROSTA ANIMACJA

Możesz tworzyć, edytować i renderować animacje bezpośrednio z poziomu Chaos Vantage. Z łatwością wykonasz animacje pomiędzy kamerami, dodasz przejścia i ułożysz własne sekwencje w edytorze animacji.

PORA DNIA ZGODNA Z LOKALIZACJĄ

Szybkie i łatwe ustawianie pozycji słońca oraz barwy dla danej daty, czasu i lokalizacji to idealne rozwiązanie do wykonywania dokładnych testów oświetlenia.

LINK PODGLĄDU NA ŻYWO

Bezpośredni link dostępny z poziomu 3ds Max’a pozwala uzyskać dostęp na żywo do każdej Twojej sceny. Wszelkie zmiany, które będziesz wykonywać w scenie 3ds Max, natychmiast pojawią się także w Chaos Vantage.

WSTĘPNA INTEGRACJA Z CHAOS COSMOS

Pierwsza aktualizacja Chaos Vantage zapewnia wstępną integrację z Chaos Cosmos. Korzystaj z kolekcji wysokiej jakości ustawień 3D gotowych do renderingu, która umożliwia szybkie dodanie wiarygodnego otoczenia do Twoich scen.

Polecane produkty